Тел. сервиса:
+371 22 142 142
Время работы сервиса:
Пн.- Пт. 10:00 - 19:00
Адрес сервиса:
Kr. Barona iela 70, Rīga.
Все категории

ACapella Atjaunojoša aromatizēta vannas sāls "Energize" plastmasas trauciņā (600g)

5.50 EUR

Ražotājs: ACapella

Produkta kods: AC-RBS-EN

 

Informācija par ražotāju:

ACapella ir gan lietuviešu, gan Eiropas ražotājs, kas ir arī liela Lietuvas koncerna Aromika meitas uzņēmums.

Misija: „Uzņēmums rada harmonijas atmosfēru un laimes noskaņojumu, veidojot vēlmi atrasties patīkamu aromātu tuvumā.”

Jauno aromātu atklāšana - ACapella komandas aizraušanās. Uzņēmumam ir sava ražotne kopš 2004. gada, un visi izstrādājumi ir roku darbs (hand made), un katrs aromāts ir izstrādāts, izmantojot profesionālo parfimēru individuālās pieejas. Uzņēmums dara to, kas patīk, tāpēc vienmēr meklē kaut ko īpašu - kaut ko, kas var apmierināt visas klientu vēlmes. Neparasta aromātiskā palete, kas ietverta smaržās, aromāta difuzoros, aromātiskajos maisiņos, ziepēs, istabas aromatizētājos, var radīt jūsu mājas un automašīnas atmosfēru daudz patīkamāku, radot mājīgumu, lai kur jūs arī dotos. Tas viss ir iespējams pateicoties pieredzējušiem ACapella parfimēriem.

ACapella produkcijas kvalitāti un drošību ir apstiprinājusi katra Eiropas savienības valsts. Produkts ir viegli emocionāls pirkums un brīnišķīga, oriģināla dāvana, kas nesastāda grūtības izvēlēties nepieciešamo augstal kvalitātes produktu par pieņemamu cenu.

„Smaržas ietekme ir spēcīgāka par vārdiem, iztēli, jūtām un vēlmēm. Smaržas ietekmei nevar pretoties, tā piepilda mūs kā gaiss plaušās un neviens nevar tam pretoties ...” - Patrick Suskind, „Parfimērs... "

Īss preces apraksts:

Acappella Naturals Salt ir atsvaidzinoša vannas sāls ar smaržu. Pasākums, kas satur rožu un greipfrūtu aromātu, atklāj pilnīgu efektu siltā ūdenī, palīdzot aktivizēt nogurumu.
Galvenie sāls elementi ir kālija, kalcija, magnija, sulfāti, broms, jods un hlors. Antibakteriālās un antiseptiskās sāls īpašības paātrina dzīšanas procesus, izraisa pretiekaisuma iedarbību, mazina infekciju risku, stiprina imunitāti, novērš toksīnus. Mājas aromāti ar dabīgiem aromātiem (Ecosert sertifikāts).

Veids: Atjaunojoša aromatizēta vannas sāls "Energize"

Svars: 600g

TOP aromātu nots: mandarīns, greipfrūts, apelsīns.

Iepakots ražotāja blistera iepakojumā.

Ražots ES. 

Спецификация
Похожие товары
ACapella Relaksējoša aromatizēta Vannas Bumba "Mandarīns un baziliks" (125g)
ACapella Relaksējoša aromatizēta Vannas Bumba "Magnoliju dārzs" (125g)
ACapella Gaisa Aromatizētājs Sprejs Mājai plastmasas pudelītē "Jūra un augļi" (210ml)