Servisa tālr.:
+371 22 142 142
Servisa darba laiks:
P.-Pk. 10:00 - 19:00
Servisa adrese:
Kr. Barona iela 70, Rīga.
VISAS KATEGORIJAS

36.29 EUR

GeoCube ir magnētiskā ģeometriskā mīkla. Katrs GeoCube sastāv no 12 magnetizētām piramīdām, kas savienotas ar šarnīriem. Šarnīrs ļauj konvertēt GeoCube starp dažādām formām. Magnēti ļauj tiem nofiksēt šīs formas. Turklāt magnētisms ļauj GeoCubes savstarpēji mijiedarboties, lai radītu augstākas sarežģītības ģeometriskās figūras. Katram kubam ir 12 piramīdas, 12 cilpas un 48 magnēti.

Pateicoties iebūvētajām cilpām, GeoCube var tikt pārveidots starp vairāk nekā 70 dažādām formām - daži cieti, daži elastīgi. Nepieciešams diezgan daudz prakses, lai saprastu šīs unikālās mīklas iespējas un nepieciešamās pārveidošanas. Šī maģija sākas, kad 4 GeoCubes ir salikti kopā. Magnētisms ļauj apvienot atsevišķas figūras un veidot augstākas sarežģītības un skaistuma struktūras.

Jūsu ceļojuma un ģeometrijas pētījumu laikā jūs neatradīsiet maģisko instrumentu, lai atklātu slēptās dimensijas, struktūras un vides noteikšanai nekā GeoBender kubi. GeoCube apvieno dažu intriģējošāko rotaļlietu raksturlielumus: Lego paplašināšanas iespējas, Magnatiles magnētiskās īpašības un kubiņa Rubika sarežģītos uzdevumus, kā arī Tangram daudzveidību.

Kuba griešanu gar tā diagonālēm un 12 priekšmetu mīklu veidošanu, ilgu laiku darīja līdzīgi domājoši cilvēki. Kubs ir viena no (ja ne visvairāk) primārajām formām, kas pastāv.

 

https://youtu.be/tiE_hUg_pmk

Specifikācija
līdzīgas preces